Alyona Alyona здобула світову популярність та визнання за свої речитативи з глибоким соціальним підтекстом. Вона співпрацювала у колаборації з Монатіком, Джамалою та іншими артистами, проте в треках завжди читала реп. Вокальними здібностями вона вирішила похизуватись, заспівавши ліричну пісню Ріанни Love On The Brain. Відео реперка розмістила в інстаграмі.

Читайте також Alyona Alyona підтримала протести в Білорусі: Знайте, Україна разом із вами

На ролику Alyona Alyona постала в студії звукозапису, сидячи перед мікрофоном з телефоном у руках. У джинсових шортах, футболці з принтом і розпущеним волоссям вона плавно рухалась у такт мелодії. Як пояснила знаменитість у коментарях, ролик був записаний під час уроку вокалу.

Лайк, якщо це краще, ніж оригінал,
– зухвало прокоментувала виконавиця.

Чистий вокал зірки приголомшив користувачів, адже Alyona Alyona раніше ніколи не бралась виконувати ліричні композиції й завжди позиціонувала себе як реперка.

Менше ніж за добу відео переглянули майже 33 тисячі разів, а залишити фантастичний вокал талановитої реперки без уваги не змогла навіть фронтвумен гурту The Hardkiss Юлія Саніна, прокоментувавши допис смайликом вогню.

"Який гарний голос", "Прекрасно", "Дуже гарно", "Мед для вух", "Бомбезно", – йдеться у кількох тисячах коментарів. Фани встигли припустити, що у наступних треках Alyona Alyona проявить себе як вокалістку. Шанувальники з-за кордону також відзначили чудову англійську реперки: "Ти так добре співаєш англійською! Мені подобається".