Відповідне відео Максим Галкін розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також: Алла Пугачова зізналася, що втрачає голос

"У нас радісна світла подія! Ми вінчалися", – підписав відео Галкін.

68-річна Пугачова була вдягнена у сукню пудрового кольору з фатою, а 41-річний Галкін обрав традиціний чорний костюм з білою сорочкою і краваткою. На вінчанні також були присутні їхні спільні діти – 4-річні двійнята Гаррі та Ліза (народжені від сурогатної матері). Вони сиділи протягом всієї церемонії і підтримували своїх батьків.


Діти подружжя Гаррі та Ліза


Алла Пугачова та Максим Галкін обвінчались


Алла Пугачова та Максим Галкін обвінчались


Алла Пугачова, Максим Галкін та їхні спільні діти після вінчання

На церемонії вінчання також був присутній російський виконавець Ігор Ніколаєв. Саме він тримав вінчальну корону над головою Максима Галкіна та був неймовірно радий бачити свою похресницю Лізу у сонячній та згуртованій сім'ї.

Вінчання! Великий світлий день у моїх улюблених Алли і Максима! Перший раз в житті по Промислу Божому виявився боярином і тримав корону над головою нареченого! Це так відповідально, так хвилююче і так зворушливо! ️ Щастя поцілувати і потримати на ручках свою хресну дочку Лізу, щастя бачити улюблену сім'ю гармонійною, згуртованою і сонячною! Вітаємо, цілуємо, Бережи Вас Бог!,
– привітам в мережі Ігор Ніколаєв.


Ігор Ніколаєв на церемонії вінчання у Максима Галкіна

Зазначимо, що Галкін та Пугачова зустрічаються з 2001 року, у 2005 році вони почали жити разом, а одружились – 23 грудня 2011 року.