Таку думку 24 Каналу висловив журналіст і музичний критик Артемій Троїцький. Він припустив, чи настане той час, коли росіяни можуть вийти на вулиці з пікетами.

Читайте також Пєсков мило поспілкувався з Пугачовою, яка нібито проти війни: які наслідки його чекають

Слухають, але не чують

Алла Пугачова, Борис Гребенщиков, Андрій Макаревич, Земфіра – журналіст Артемій Троїцький відзначив тих російських співаків, які не підтримують війну Росії в Україні. Він називає їх авторитетними артистами. Зокрема, та ж Алла Пугачова – не просто символ СРСР, а справжня ностальгія.

Пугачову люблять не тільки гнилі інтелігенти, її люблять всі. І вона, і всі артисти мають вплив на російських слухачів. Але, я думаю, їхня аудиторія при цьому недієздатна,
– відзначив журналіст.

Він пояснив це страхом та параноєю доносів, які розповсюджені в Росії у всіх сферах життя. Мовляв, там навіть на кухні вже страшно обговорювати якісь процеси.

"З одного боку всі в курсі, що Пугачова поїхала і що вона сказала. Але не думаю, що це матиме таке велике значення, аби люди вийшли на вулицю і почали протестувати. Час, на жаль, ще не настав", – відзначив Троїцький.

Артемій Троїцький про вплив російських артистів на аудиторію: дивитись відео

Відзначимо, що Алла Пугачова та її чоловік Максим Галкін разом з дітьми виїхали на початку повномасштабного вторгнення до Ізраїлю. Співачка навіть просила кремлівську владу зарахувати її до списку "іноагентів" після того, як таке "звання" присвоїли Галкіну. А в листопаді минулого року стало відомо, що примадонна російської естради закриває свій останній бізнес в Росії.

Зірки, які підтримують Україну: останні новини

  • Українська модель Аліна Байкова під час Каннського кінофестивалю з'явилася на червоній доріжці у футболці з написом "Fuck you Putin". Таким чином вона вирішила ще раз привернути увагу і наголосити на війні в Україні. Жінку одразу обступили охоронці.
  • Американський актор Міша Коллінз нещодавно відвідав Україну і став амбасадором UNITED24. Він допомагатиме у напрямку "Гуманітарне розмінування". Актор зустрівся з Володимиром Зеленським та на власні очі побачив згорілу техніку окупантів. Відповідну світлину він виставив у своїх соцмережах і правда дуже не сподобалася росіянам.
  • Культовий рок-гурт Scorpions вкотре висловив підтримку Україні. Музиканти розгорнули синьо-жовтий прапор на концерті в Берліні, який відбувся 23 травня.