Аліна у своєму Instagram поділилася історією, як у 19 років вона поверталася потягом з Києва на Закарпаття. Разом з майбутньою артисткою в купе були троє чоловіків.

До теми Єфросиніна, Денисенко, Есхакзай: зірки про радянське ставлення до жінки у сучасній Україні

За словами співачки, її сусіди були на підпитку та гучно поводилися, а після зауваження почали до неї чіплятися.

Гуляти вони продовжували вночі, обговорювали неприємні речі. Фільтру не було: казали різне, зовсім не зважаючи на мою присутність. Кілька разів попросила збавити тон, але у відповідь отримала агресію і чіпляння,
– поділилася Alina Pash.

На щастя, крики дівчини почула провідниця, тож прибігла їй на допомогу. Однак, як розповіла Аліна, і жінка стала жертвою домагань.

Згодом чоловіки вгамувалися, а співачка решту часу просиділа у купе провідниці.

"Ми вийшли з того пекла і решту дороги я провела з провідницею. Страшно й подумати нині про інші варіанти розвитку подій і скільки разів та жінка стикалась з такими ситуаціями", – додала артистка.

Співачка зауважила, що питання сексуальних домагань – це великий біль й страшна психологічна травма. Її ситуація зі студентських років залишила осад назавжди.

Alina Pash звернулася до чоловіків

Артистка після цієї історії також опублікувала звернення до хлопців. Вона попросила їх ​​не кидатися на жінок, які відстоюють своє право на безпеку.

"Ні" варто сприймати виключно як "ні", без потаємних сенсів… Вступайтесь за жінок й робіть зауваження тим чоловікам, які не увімкнули свою емпатію до цієї проблеми або ж свідомо проявляють непроханий сексуальний ентузіазм,
– написала вона.

У коментарях шанувальники підтримали зірку, дехто навіть розповів свої схожі історії:

  • "Сумно, що закон України не захищає жінок у таких випадках, коли хтось домагається або переслідує або погрожує".
  • "Дуже важлива тема! Абсолютно підтримую!"
  • "Аліночко, дуже важливу та актуальну тему піднято наразі тобою! Погоджуюсь, дякую й пишаюся!".
  • "Повністю підтримую! Пам'ятаю, як їхала в купе з чоловіком. Вранці я прокинулась від того, що він в одній спідній білизні цілує мені руки".
  • "Підтримую. Колись сиділа всю ніч в коридорі, бо в купе три татарина їхали не зовсім адекватні з непристойними пропозиціями".
  • "Так, це дійсно важливе питаня. В мене теж був страшний випадок, слава Богу залишилась жива і неушкоджена, бо хлопець, якому я відмовила, намагався виштовхнути мене з потягу...".

До слова, раніше ми розповідали історії голлівудських знаменитостей, які постраждали від насильства. Серед них – Анджеліна Джолі, Демі Мур, Дженніфер Лопес, Леді Гага тощо.