Нове фото закоханих з'явилось на інстаграм-сторінках Alekseev та Уляни 4 січня. До цього часу його остання публікація з Уляною була опублікована перед Новим роком, а ще раніше – у листопаді 2019 року. А дівчина взагалі воліла не афішувати свої стосунки, тому це фото з Микитою стало для неї першим у її профілі.

До слова Зустрічаються кілька тижнів: Олівія Уайльд та Гаррі Стайлз закрутили роман, – ЗМІ


Alekseev та Уляна Синецька / Instagram / @sinetskayaulyana

На світлині пара позує разом на тлі синьої стіни. Дівчина ніжно поклала свою руку на плече коханого, а їхні погляди були спрямовані в екран телефону. Для селфі-фото у дзеркалі пара також одягнула на себе блакитні гірлянди. Знімки закохані вирішила не підписувати.

Що відомо про стосунки Alekseev та солістки "ВІА Гра"?

Перші чутки про роман Микити та Уляни з'явились на початку 2019 року, коли ALEKSEEV вирушив у мандрівку до романтичної Венеції. Саме там під час прогулянки його сфотографували з дівчиною, дуже подібною до Уляни Синецької – нової солістки гурту "ВІА Гра" та російської співачки. Тоді ж пара ігнорувала будь-які питання стосовно їхніх стосунків. У червні 2019-го пара здійснила перший публічний вихід на російській премії "Муз-ТВ", тримаючись за руки. Пізніше вони засвітились на премії M1 Awards.

У лютому 2020-го року в мережі говорили про те, що пара ймовірно розійшлась. Причиною для чуток стала відсутність спільних фотографій у соціальних мережах обох виконавців.