Режисери проекту Алан Бадоєв та Сергій Солодкий.

“В цьому проекті я більше спеціалізувався на екшн-частині. Там де проїздила автівка, трюки, мені це дуже сподобалось. Мене це дуже захопило. Для мене це доросла річ. Для мене це нова сходинка, і ця сходинка привернула до себе увагу”, - каже режисер Сергій Солодкий.

Бюджет міжнародного проекту - 300 тисяч доларів. Проект готували 3 місяці, а знімали 3 доби без перерви. На екрані безліч спецефектів, екшн-сцен, танці, та, звичайно, музика.

“Було набагато важче балету, тому що вони протягом усього часу були у гримі, в них відшаровувались обличчя, відклеювались. Це було дуже смішно, особливо цікаво спостерігати, коли вони стояли із тарілками та їли, а ти проходиш і думаєш, що вони таке їдять”, - каже співак, композитор Макс Барських.

“Одного разу в нас на майданчику вимкнули світло, повністю виключився генератор. Ви собі уявіть, напівтемрява, щось горить, і люди ось так ходять. Тобто не пів обличчя, а повністю все. 200 людей на майданчику, які переміщуються, у холоді, замерлі”, - каже хореограф Мігель.

Цього року Латвія запропонувала Максу Барських представляти країну на Євробаченні-2012. Але команда артиста відмовилась - приємніше захищати жовто-блакитних прапор.

“Ми не заграємо зі своїм глядачем, ми не намагаємося вгадувати, що йому сподобається, ми робимо те, що йде щиро. Він розвивається, і з кожним роком могутніше, доросліше та краще”, - каже режисер Алан Бадоєв.

Проект складається з трьох частин, які глядачі побачать протягом весни. Концертна версія хоррор-мюзикла в Києві відбудеться вже 9 березня, тоді Макс Барських презентує і свій другий альбом.