Українська акторка Катерина Кузнєцова, відома за роллю в серіалі "Кухня", живе у цивільному шлюбі з росіянином, бізнесменом Максимом.

Читайте також Леся Нікітюк розсекретила свою вагу і похизувалася фігурою: ефектні фото

Катерина Кузнєцова про сварки з коханим

Актриса зізналась, що не вірить у "хороших росіян" та хоче помсти. Через різні позиції вона часто свариться з чоловіком.

У нас сварки з ним бувають через це. У нас навіть зараз відбуваються сутички через те, що в нього там є якісь друзі. І він каже: "Ой, там той поїхав туди". А я кажу: "Ну зрозуміло, зараз там буде відсиджуватися. Всі хочуть змінити режим, але десь спостерігати зі сторони". Мене це бісить, і ми з ним починаємо через це сваритися.


Катерина з чоловіком / Фото з інстаграму акторки

Утім пара завжди знаходить спільну мову. "Він завжди перепрошує і каже, що мене розуміє", – поділилась Катерина.

Інтерв'ю з Катериною Кузнєцовою: дивіться відео онлайн

"Він від 2017 року був шокований всім тим, що відбувається там. Якби я не сказала, що в мене робота, ми б, напевно, там і не жили. Але у мене була робота, контракти і я хотіла бути реалізованою", – згадала Кузнєцова минуле в Росії.

  • Тим часом українська акторка Катерина Кістень, яка живе у Швеції, заступається за "хороших росіян". На її думку, росіяни за кордоном "страждають більше" ніж українці там. Актриса заявила, що представники країни-терориста несуть відповідальність та залучені до допомоги Україні.
  • У мережі здебільшого негативно поставилися до такої позиції. Українці вважають, що якби Кістень жила під обстрілами, для неї б стало все однозначно щодо всіх росіян.