Про це повідомляє прес-служба Департаменту кіберполіції Національної поліції України в Facebook.

Читайте також: Понад тисячу фанатів не впустили на концерт Imagine Dragons через підроблені квитки: подробиці

Кіберполіція розповідає, що продаж фальшивих квитків на концерт Inagine Dragons здійснювався на спеціально створеному аферистами сайті "e-ticket.in.ua".

На даний час встановлено близько двох тисяч громадян, які стали жертвами цих шахраїв та були ошукані на суму понад 3 мільйони гривень. Продаж фейкових квитків розпочався з квітня 2018 року та увесь цей час посилання на сайт активно просувалися зловмисниками у пошукових сервісах та у соціальних мережах. Оплата здійснювалася на сайті за допомогою електронної платіжної системи, на рахунки, які зловмисники заздалегідь зареєстрували на підставних осіб,
– йдеться в Департаменті кіберполіції.

Зазначається, що використання сайту та онлайн платформи розрахунку надавало можливість зловмисникам реалізовувати електронні квитки із підробним штрих-кодом усім охочим не викликаючи підозри. Про те, що квитки були фейковими, фанати дізнавалися вже під час сканування квитків перед концертом.

Організатором шахрайської групи виявився 37-річний одесит, тепер йому загрожує до 8 років позбавлення волі. Чоловік здійснював підбір осіб, які просували сайт, щоденно знімав з підставних рахунків, оплачував послуги хостингу сайту та реєстрації доменних імен.

"Крім того, працівники кіберполіції встановили веб-сторінки"final2018.kiev.ua" та "finalrussia2018.com", за допомогою яких ці ж особи продавали фейкові білети на Чемпіонат світу з футболу 2018 року", – додає прес-служба.

Для людей, які стала жертвами шахраїв, кіберполіція рекомендує звертатись зі зверненнями до Причорноморського Управління кіберполіції за адресою: м. Одеса, Скиданівський узвіз, 7а