Відомий телеведучий Григорій Решетник у листопаді 2020 року став багатодітним батьком. У них із дружиною Христиною народився третій син Сашко. Двом старшим хлопцям, Івану та Дмитрику, – виповнилося 7 та 3 роки. Секрети виховання Решетників-молодших Григорій розповів під час зйомок шоу "Де логіка?", яке стартує навесні на Новому каналі.

Дивіться також У вишиванці та з хусткою: Ольга Сумська зачарувала мережу образом – фото

Ведучий розповів, що вони з синами обожнюють вечори. Якщо це будній день, то з хлопцями Григорій традиційно вечеряє разом, потім вони приділяють час іграм та спілкуванню. Решетник зізнався, що близько пів годинки дозволяє подивитися мультики, а потім на ніч читає казки чи різні книги про динозаврів.

Окрім того, вони з дружиною часто розповідають чи вчать віршів – молодшого сина потрібно готувати до школи, а для старшого це просто розвиток, адже він вже школяр.


Сини Григорія та Христини Решетників / Пресслужба

Активний відпочинок у родині – у пріоритеті. "Любимо проводити час на вулиці: катаємося на самокатах, велосипедах, граємо в м’яч. У наших хлопців дуже багато енергії, тож ми намагаємось спрямувати її у правильне русло. Вони регулярно займаються плаванням. Вдома все спокійніше. Ми збираємо конструктори, обожнюємо щось майструвати. Часом граємо в настільні ігри, навіть у шахи". А от щодо ґаджетів для дітей у сім`ї існує суворе правило.

Іванку, найстаршому сину, дозволяємо пів годинки пограти в ґаджет, але лише у вихідні. Без цього з сучасними дітьми ніяк неможливо домовитись, але у нас таке правило, – поділився Григорій Решетник.

Телеведучий впевнений: народжувати дітей – круто і потрібно. Велика родина – це те, від чого вони з дружиною кайфують. І підхід до кожного сина знаходять теж особливий.

"Хоч скільки б дітей було, хоч скільки б ви їх виховували, кожного разу щось по-новому. Це такий подарунок з небес, до якого ти готуєшся, але підготуватися на 100% не можеш. У мене сльози радості, коли дивлюсь, як старші сини люблять найменшого, як той на них реагує та проявляє свої перші емоції", – зворушливо розповів Григорій Решетник.