Артистка пояснила своє непросте рішення. За словами Адель, вона хоче приділяти більше часу 6-річному сину Анджело, оскільки обділяла його увагою через насичені гастролі. Відтак британська співачка вирішила піти з великої сцени, закрити свій музичний бізнес і припинити податкову звітність, в якій вела свої доходи від концертів.

Читайте також: Співачка Адель йде зі сцени і закриває свій музичний бізнес: несподівані деталі

На таку заяву миттєво відреагували користувачі мережі. Прихильники Адель запустили незвичний флешмоб з одною із найвідоміших пісень зірки – "Someone Like You". У першому відео, яке опублікували в Instagram, одне желатинове ведмежа начебто наспівує хіт артистки, а згодом до нього приєднується цілий хор. За таким же шаблоном пісню Адель "заспівали" й інші продукти та побутові речі. Челендж підтримав і український боксер Олександр Усик.

Хто така Адель?Британська співачка, яка у свої 30 років досягла неабиякого успіху. Адель – володарка 5 премій "Греммі" та статуетки "Оскар". У 2018 році вона та Ед Ширан були названі одними з найбільш високооплачуваних артистів Великобританії. Її гонорари сягнули 605 мільйонів фунтів стерлінгів.