Невідомий чоловік написав співачці Пінк листа в соціальній мережі. Прихильник звернув увагу на зовнішній вигляд зірки та додав, що артистка "виглядає такою старою, що їй варто змінити ім'я на "Пурпурова". Про це повідомляє Entertainment Tonight.

Читайте також: Пінк виконала складні акробатичні трюки з оголеним танцівником: пікантні фото, відео

На таку критику миттєво відреагувала співачка. Пінк зазначила, що процес старіння – природний, тому вона пишається, що має зморшки.

Що ж, лишилися в світі люди, чий вибір – старішати природно. Я заслужила кожну ч*ртову хвилину з моїх 38 років. А ви як виглядаєте? Бо я ніколи про вас не чула, доки ваш язик не повернувся промовити моє ім'я. Я зватиму вас "пурпуровий троль".
– заявила Пінк.

Окрім цього, артистка додала, що не приховує недоліки своєї зовнішності, а навпаки пишається ними. Бо зморшки у неї від посмішок, адже Пінк щаслива мама двох дітей та дружина.

"Моя установка така, що старішати – це благословення. Якщо на твоєму обличчі, навколо очей і рота є зморшки, це вказує на те, що ти багато сміялася. Я молюся, щоби через 10 років виглядати старшою, бо це означатиме, що я жива", – розповіла Пінк.