Як відомо, 20 вересня у Києві відбувся фінал конкурсу "Міс Україна 2018", в якому перемогу здобула 23-річна киянка Вероніка Дідусенко. Однак красуня не довго насолоджувалась тріумфом, адже організатори шоу вирішили відібрати у неї корону. Все тому, що дівчина приховала той факт, що вона є мамою та дружиною. Згідно з правилами конкурсу, такі красуні не можуть отримати престижний титул.

Читайте також: Вероніку Дідусенко позбавили престижного титулу "Міс Україна 2018": резонансні деталі

На досить резонансну інформацію відреагувала співачка Анна Седокова. Зірка зізналась, що була шокована від новини та назвала такі умови шоу застарілими.

Читаю це і не можу повірити своїм очам. А кріпосне право точно скасували? Ми що раптом сіли на машину часу та опинилися в далекому минулому? Зрозуміло, що є умови конкурсу, якщо ти не згодна з ними – не бери участь. Зрозуміло, що дівчинка не права, що приховала це. Мені в цілому цікаво і важливо: в який момент діти стали каменем спотикання на шляху до мрії?
– написала Анна Седокова.

Артистка розповіла, побудувала свою вокальну кар'єру в 21 рік, коли у неї вже була маленька дитина. Допомагала Анні Седоковій мама, яка доглядала за немовлям. Зірка додала, що попри всі труднощі щаслива бути мамою.

"Без своїх дітей я ніколи б і нічого не добилася. Вони допомагали і допомагають мені кожну секунду. Стати краще, працювати більше. Невже в наш час такі жорсткі правила у всіх конкурсах краси?" – зазначила Анна Седокова.

Співачка вирішила звернутись до Вероніки Дідусенко. Зірка попросила дівчину не засмучуватись, бо "найголовніше щастя у неї вже є", а всі решта мрії обов'язково здійсняться.