Про це повідомляє журнал People.

Як відомо, 21 квітня королева Єлизавета ІІ відсвяткувала своє 92-річчя. З нагоди дня народження монарх організувала концерт, де виступили британські виконавці Том Джонс, Крейг Девід, Люк Еванс, Енн-Марі, австралійська співачка Кайлі Міноуг, канадський співак Шон Мендес, а також Стінг в дуеті з американським реггі-виконавцем Шеггі. Грандіозне дійство відвідали всі члени королівської родини. Єдиною, хто не зміг прийти на концерт, була Кейт Міддлтон, яка невдовзі порадувала світ звісткою про народження сина.

Читайте також: Чого ви могли не знати про королеву Єлизавету ІІ: вправний механік та дружина свого брата

В день пологів герцогині Кембриджської Єлизавета ІІ вирішила розпочати свій ранок з улюбленого хобі. Вбравши хустину та світлий плащ, 92-річна королева, яка з дитинства займається верховою їздою, вправно осідлала чорного коня. Супроводжував Єлизавету ІІ старший жокей палацу в Беркширі Террі Пендрі.

Нагадаємо, що день народження королева Великобританії святкує двічі на рік. За традицією, 21 квітня Єлиавета ІІ проводить час в колі своєї родини, а вже в червні влаштовує фестиваль з парадом та всенародним гулянням.