80 вірних шанувальників та послідовників записали музичний альманах каверів на пісні легенди. Світ побачила збірка з 4-х дисків під назвою "Дзвони свободи: Пісні Боба Ділана, вшановуючи 50-річчя міжнародної амністії".

Проект включає 75 наново записаних хітів знаменитого музиканта у виконанні 80 найвідоміших зірок, серед яких Адель, Стінг, Шуґарленд, Елвіс Костелло, Майлі Сайрус і Зіґґі Марлі. Альбом створили на підтримку організації, що захищає права людей.

"Це зайняло кілька днів, щоб освоїтися з його хітом "'Blowin' in the Wind", лише тоді я почав записуватися. Під час процесу я просто усміхався і не намагався повністю відтворити оригінал. Я просто висловив свою повагу до Боба Ділана і того, що він, і Міжнародна амністія відстоюють", - сказав співак Зіґґі Марлі.

Практично кожен з виконавців намагався відобразити персональне розуміння хітів Боба Ділана. Серед таких - гітарист гуртів Rage Against the Machine та Audioslave, а також володар “Греммі” і автор трьох сольних платівок під псевдонімом The Nightwatchman - Том Морелло.

“Таку пісню, як “Sure man. I'll rock that”, я хотів радикально інтерпретувати своїм багатим баритоновим голосом, що і зробив. Одну з улюблених композицій “Blind Willie McTell”, яку оригінально супроводжує фортепіано та акустична гітара, я перетворив на зустріч гурту Massive Attack з Леонардом Коеном - вийшла блюзово-електронна балада. Кожен з нових записів мені дуже подобається”, - зізнається гітарист, вокаліст Том Морелло.

Окрім вже згаданих знаменитостей, до одного з хітів Ділана долучилася також поп-зірка Ke$ha, яка виконує романтичний трек "Don't Think Twice, It's Alright", тоді ж як гітарист Aerosmith Джо Перрі записав кавер пісні "Man of Peace", а композиція "Ring Them Bells" прозвучить голосом британської співачки Наташі Бедінгфілд.

Нагадаємо, збірка з'явиться у міжнародному продажі 30 січня. Колекція каверів обійдеться щасливому власнику у $25 доларів, а електронний варіант - у 20.