Чимало модних критиків до сьогодні дивуються, як принцеса Діана могла настільки вдало підбирати свої образи, щоб через 30-40 років після своїх публічних виходів залишатись стильною навіть у 2020-му році. Тоді ж її стиль для когось був дивакуватим та інколи бунтарським, але зараз саме ці речі, які приміряла на собі легендарна принцеса Діана, одягають мільйони модниць у всьому світі.

Цікаво Не свята принцеса: 5 королівських правил, які порушила леді Діана

У 2020 році, незважаючи на пандемію коронавірусу, дівчата і жінки, які стежать за модою, все ж хочуть виглядати стильно та привабливо навіть на короткотривалій прогулянці. Тому звертають увагу на тренди, що мають місце цьогоріч. Серед найпопулярніших – шорти-бермуди, мом-джинси, жакети з чоловічого плеча, штанні костюми, короткі топи, речі з тропічними принтами, худі в стилі Аріани Гранде, принт "полька-дот", велосипедки, рожево-оранжеві поєднання та літнє взуття з квадратним носком.

Чимало з цих трендів леді Ді демонструвала на публіці у 1980-1990-х роках, зачаровуючи публіку. LifeStyle 24 пропонуємо вам надихнутись її стильними образами, які можна легко повторити.

Варто знати Тренди літа 2020: що ми будемо носити цього сезону

Штанний костюм

Мом-джинси

Шорти-бермуди

Худі і велосипедки

Принт "в горошок" або "полька-дот"

Жакет "з чоловічого плеча"

Рожевий верх + оранжевий низ

Всі фото: Pinterest