Артистка TAYANNA ше наприкінці червня презентувала музичний альбом "Жіноча сила", у який увійшло 5 пісен: "Жіноча сила", "Ейфорія", "100 днів", "Плачу і сміюся" і "Вийди на світло". До кожної з цих пісень Алан Бадоєв вирішив створити окремі відеопортрети, де жінка проявила різні емоції.

Гаряче! У білому бікіні: спокуслива TAYANNA показала ідеальну фігуру на пляжі – пікантне фото

  • Портрет "Жіноча сила" – це стан душі, коли жінка відчуває підтримку і любов навколо себе, і коли сповнена позитивною енергією і силою.
  • Портрет "Ейфорія" – емоційний стан, коли почуття змішані, але водночас настільки сильні, що немає змоги їм протидіяти.
  • Портрет "Плачу і сміюся" – почуття, коли хочеться плакати і сміятись поруч з людиною, яка йде з тобою пліч-о-пліч.
  • Портрет "100 днів" – стан душі в моменти суму та психологічного болю..
  • Портрет "Вийди на світло" – портрет створений саме для тих, хто хоча б один раз у житті заблукав у собі, серед думок, у нав’язаних соціумом досягненнях і бажаннях не бути собою.

Сам Алан Бадоєв розповів, що TAYANNA стала для нього "узагальненим жіночим образом, якого давно не було в Україні".

Вона – більше, ніж просто голос, вона – більше за музику в класичному її розумінні. Тому, створюючи унікальний проєкт для Apple Music, ми вирішили відмовитися від звичного йому формату live-виступу та повернутися до жанру "відеопортрету", застосовуючи новаторський підхід на знімальному майданчику,
– поділився режисер та продюсер співачки Алан Бадоєв.

Усі відеопортрети "Жіноча сила" будуть презентовані 16 жовтня на офіційному ютуб-каналі співачки, а наразі пропонуємо переглянути декілька звабливих кадрів зі зйомки.

TAYANNA у спецпроєкті "Жіноча сила" для Apple Music: фото / Пресслужба артистки