Компанія Google створила деталізовану 3D-мапу маршруту, яким проходитиме процесія: Вестмінстер, парламент, Біг Бен, Вайтхол і Букінгемський палац. Карта доступна на Google Maps.

Втім, американський інтернет-гігант - не єдина компанія, яка присвятила весіллю Вільяма та Кейт окрему програму. Це перше одруження такого масштабу в епоху інтернету, тому нічого дивного у надмірній увазі розробників програмного забезпечення немає.

Весільна лихоманка захопила і магазин App Store. Тут можна знайти сотні тематичних додатків - від таймерів зворотного відліку до коротких енциклопедій і навіть ігор. Є спеціальні програми і для смартфонів на операційній системі Windows Phone 7. Зрозуміло, існує й офіційний додаток - Royal Wedding. З його допомогою можна дізнатися подробиці про всі весілля королівської сім'ї з 1840-го року. Програма доступна для користувачів Apple та Android за 2 євро.

У Google констатують - з моменту оголошення про заручини інтернет-користувачі почали більше цікавитися британською королівською родиною.

“Окрім стандартних запитів на кшталт "королівське весілля" чи "королівська сім'я", інколи користувачі шукають і доволі незвичну інформацію. Чимало британців, наприклад, прагнуть дізнатися, яким буде весільний торт, а також американців дуже цікавить карета, на якій подружня пара їхатиме по центральній частині Лондона. Ще один цікавий факт. Коли Вільям подарував своїй нареченій на заручини сапфірове кільце, інтернет буквально охопила істерія. Всі хотіли дізнатися, що це за кільце, скільки воно коштує і як виглядає. Погляньте на графік запитів”, - каже Пітер Фітцджеральд (компанія Google).

З огляду на популярність в інтернеті, родина монархів вирішила відкрити персональні сторінки на кількох соціальних ресурсах. Так, королівська сім'я має власний канал на YouTube і групу на Facebook. На Twitter за ними стежать 125 тис. користувачів, а на Flickr викладено кілька тисяч фотографій з повсякденного життя монархів.