Гурт приїде в Україну в рамках Love + Lust Tour на підтримку нового альбому "Любов і пристрасть", який вийшов навесні 2013 року. Американці обіцяють влаштувати грандіозне шоу.

В арсеналі 30 Seconds to Mars — чотири оригінальних альбоми і численні нагороди. Любов армії фанів і наполеглива праця, принесли групі титул найкращого альтернативного колективу на MTV Europe Music Awards 2013. Крім всіх досягнень на музичному олімпі, 30 Seconds to Mars побили рекорд Гіннеса в рамках туру This Is War 2011, відігравши більше 311 шоу в 60 країнах, на повністю заповнених аренах! Група впевнено і стрімко йде до нового рекорду, заявляючи про нові шоу в різних куточках світу.

Нагадаємо, 2014 року в березні фронтмен американського рок-гурту "30 seconds to Mars" та голлівудський актор Джаред Лето побував в Україні вдруге. Впродовж двох днів оскароносний актор разом із командою встиг відіграти концерт у столичному "Палаці Спорту", відвідати Майдан Незалежності та презентувати два фільми. Під час виконання однієї з пісень, співак вийшов із прапором України, а також разом із залом скандував "Слава Україні — Героям слава!".