Одразу дві нагороди вечора отримав американський гурт "30 SECONDS TO MARS". Рокери на чолі з фронтменом Джаредом Лето забирають додому вже другий рік поспіль премію, як "кращий іноземний колектив" і ще одну нагороду за композицію "Hurricane"- її визнали "кращим синглом".

"Ми просто дуже щасливі бути тут, дуже приємно бути у списку цієї премії сьогодні ввечері. Це чудова нагода ще раз подякувати всім нашим прекрасним фанам", - каже музикант, актор Джаред Лето.

Цьогоріч рок-церемонія святкує повноліття, а саме 18-ту річницю. Гостями події стали The Darkness, Alice Cooper, Korn та Def Leppard. Музиканти прийшли не дарма практично усім дісталися статуетки у різних категоріях. My Chemical Romance, яких номінували на 5 нагород вечора, відзначили лише за відеокліп до композиції "Na Na Na." Гурт Asking Alexandria став "Кращим новим колективом ", а "іноземним проривом" назвали Black Veil Brides. Спеціальною премією відзначили і Еліса Купера.

“Я ікона сьогодні, і я не знаю чи це означає, що я маю скоро померти чи ще щось таке. У мене ще багато турів заплановано. Але премія звучить так ніби це вже кінець моєї кар'єри - вони навіть не мають уявлення - це лише моя золота середина”, - каже музикант Еліс Купер.

У "Зал слави" видання "KERRANG" занесло гурт Korn, тоді ж як премії "Inspiration award" удостоїли рокерів Def Leppard. А Оззі Осборна назвали "легендою".