Зірки поп-сцени високо оцінили виступ Джамали

Команда 24 Каналу ексклюзивно висвітлювала події найбільшого пісенного конкурсу світу. Але багато про що журналісти не встигли розповісти. Два тижні життя української делегації на Євробаченні-2016 були насиченими до нестями.

З першого дня у Швеції Джамала несла на собі тягар посиленої уваги. Вийде на вулицю — одразу в оточенні нових фанів. А вийшла на сцену — і одразу потрапила у лідери Євробачення.

Вона — бажаний гість на всіх урочистостях. Разом з минулорічними переможцями пісенного конкурсу та легендами поп-сцени, з учасниками гурту "ABBA", наприклад, відкрила музей Євробачення. Там Джа зустріла свого кумира — шведську співачку Лорін та отримала від неї поради і настанови.

Я люблю Україну і особливо люблю вашу Джамалу. Знаю, що зараз переживаєте тяжкі часи. Знайте: я з Вами,
— сказала переможниця "Євробачення-2012" Лорін.

Відгук про пісню українки від російської делегації

Тепло про українську співачку відгукувалася навіть російська делегація. Навіть попри принизливу пропаганду з боку телеканалів Росії.

"Джамала — прекрасна співачка. Я її знаю досить давно. Вона — переможниця конкурсу "Нова хвиля". Там ми і познайомилися. Тому, Джамала прекрасна, я їй бажаю тільки успіхів", — сказав представник Росії на "Євробаченні-2016" Сергій Лазарєв.

Пісню Джамали з усіх сил намагалися одягти у політичні шати. Але навіть російські музичні експерти називають це твердження нісенітницею.

Учасники "Євробачення-2016" агітували голосувати за Україну

Учасники від інших країн, які здавалося б мали робити все, аби насолити конкурентам, раптово починають агітувати мешканців своїх країн голосувати за Україну. Такого Євробачення ще не бачило.

Навіть найбільша суперниця Джамали, австралійка Демі Ім не змогла втриматися: Джамала найкраща!

Сюрпризи під час прес-конференцій

Після кожного ефіру учасники Євробачення спілкуються з пресою. Журналісти з України одностайно вирішили питання Джамалі не ставити, а налаштувати її на перемогу сюрпризом.

Сюрприз журналісти 24 Каналу зробили і для російських виконавців. Вдягнули рожеву футболку, Філіп Кіркоров полюбляє такі, і поставили не надто зручне запитання: чи зможуть у Москві толерантно зустріти геїв та лесбійок у разі перемоги Лазарєва? Бо на Євробаченні їх — більшість.

Хоча у Росії нетрадиційна сексуальна орієнтація — майже злочин, але від участі у шабаші розбещеності країна не відмовляється.

Перемога України

От і настав довгоочікуваний фінал: 14 травня Джамала вдруге вийшла на головну сцену Європи. Тут або пан, або пропав. Або стаєш першим і кладеш Європу до ніг України, або повертаєшся додому ні з чим.

Під час оголошення результатів нерви були як струна. Українські фанати ледь не мліли від напруги. Та коли прозвучали оцінки професійного журі та простих глядачів — всіх накрило хвилею невимовної радості. Україна перемогла.

Автор сюжету — Михайло Комадовський.