У бойових діях в Україні беруть участь 580 тисяч військових Росії. Це число включає підрозділи на Курщині та окупованих територіях.
Кремль лякає світ ядерною зброєю. Тож представника ГУР Вадима Скібіцького запитали, наскільки висока вірогідність того, що Москва завдасть ядерного удару.
Напередодні Росія завдала удару по Дніпру своєю новою балістичною ракетою. У ГУР з'ясували, що держава-агресорка атакувала Україну, застосувавши ракету зі складу ракетного комплексу "Кедр".
Президент Росії Владімір Путін заявив, що Москва застосувала експериментальну гіперзвукову ракету "Орешник" для удару по об'єкту в Україні. За словами російського лідера, ціллю став завод у Дніпрі, який раніше використовувався для виробництва ракет у Радянському Союзі.
Росія 21 листопада зранку атакувала Дніпро міжконтинентальною балістичною ракетою. Імовірно, мовиться про РС-26 "Рубеж", яка може нести ядерну боєголовку. Сам Владімір Путін чомусь назвав її "Орешником". Однак є припущення, що атака – просто витівка та чергова лякалка.
Російські військові в черговий раз вдарили по Сумах 22 листопада. Місто атакували "Шахеди" зі шрапнеллю.
Джо Байден 17 листопада нарешті дав довгоочікуваний дозвіл бити західною зброєю вглиб Росії. Диктатор Владімір Путін не вигадав нічого кращого, як знову вдатися до ядерних погроз, а вже 21 листопада вдарив по Україні новою міжконтинентальною балістичною ракетою.
У Сумах було чутно кілька вибухів. В області триває повітряна тривога.
У своїй промові 21 листопада Путін пригрозив ударами по тих країнах, які допомагають Україні зброєю. Очевидно, що це натяк і на США, бо саме вони дали дозвіл бити вглиб Росії. Білий дім уже відреагував на ці погрози.