Електронна

Український електронщик Cepasa вирішив привітати усіх із Різдвом своєю версією "Щедрика". Нічого надзвичайного, але звучить гарно. І що тішить, без надлишку синтетики.

"Грандіозна"

Мормонський табернакальний хор зі штату Юта, лауреат "Греммі". 360 чоловік виконали "Щедрик" у грандіозній версії – по-іншому її назвати не можна. На це варто подивитись.

Рок-баладна

Соліст пост-гранджевої групи Tantric "висловив" "Щедрик" у досить незвичній версії – хрипкий голос, акустичні гітари – досить важке звучання для цієї мелодії. Тим не менш, звучить гармонійно.

Клавішна

Піаніст та органіст із Великобританії Девід Хікен зробив і свою версію "Щедрика" – легку та віртуозну. Та от з кліпом щось не дуже вдалось – гавайські пейзажі та дама у червоній сукні – щось не дуже поєднюються із Різдвяним "Щедриком". Ситуацію рятують хіба що гірлянди.

Акапельна

А ось що зробив квінтет Pentatonix – розклав "Щедрик" на голоси. Звучання неймовірне. Правда, хлопці ледь трошки нагадують Backstreet Boys. Але це враження перебивається тим, що квінтет створили інтернаціональним. А це заслуговує поваги.

Скрипкова

Ірландський квартет зробив "Щедрик" бадьорим. Гурт складається із вокалісток та однієї скрипальки. На відео – інструментальна версія із скрипковим соло. Чи не найкраща версія "Щедрика".