Довготривалий шлюб Меган Фокс та Браяна Остіна Гріна на початку цього року розпався. Меган доволі швидко знайшла нового бойфренда. Натомість зірка "Беверлі-Гіллз 90210" довгий час перебував без стосунків. Однак, видання The Daily Mail повідомило про появу нової жінки в житті чоловіка.

Дивіться також Меган Фокс може вийти заміж найближчим часом, – ЗМІ

Роман Браяна Остіна Гріна й танцівниці

Обраницею Браяна Остіна Гріна стала 35-річна австралійська танцівниця і зірка "Танців з зірками" Шарна Берджесс. Пару востаннє бачили разом в аеропорту. Подейкують, що вони вирушили на відпочинок на різдвяні канікули. Окрім цього, сама танцівниця в нещодавньому інтерв'ю повідомляла про те, що її серце вже зайняте.

Насправді я більше не вільна. Але це щось нове для мене. По суті, це побачення. Поки що, це не можна назвати відносинами,
– сказала Шарна Берджесс.

Варто додати, що Шарна і Браян Остін раніше не були знайомі, також вони не підписані один на одного в соціальних мережах. Тому новина про їхній роман здивувала їхніх прихильників.

Що відомо про особисте життя Шарни і Браяна Остіна

Оскільки танцівниця рідко показує своє особисте життя на публіку, то й відомо про нього небагато. Зірка зустрічалась з хореографом і танцюристом Полом Кіркландом, але розлучилась з ним 2015 року.

Натомість Браян Остін Грін зараз переживає нелегкий час: він нещодавно подав документи на розлучення з колишньою дружиною Меган Фокс. Через те, що їхнє бажання розірвати стосунки є двобічним, процес мав би пройти швидко. Але батько хоче добитись опіки над дітьми, коли Меган Фокс виступає проти цього, тому все-таки дружніх стосунків між колишньою парою не складеться. Окрім цього, раніше актори часто конфліктували в соцмережах.