"Міс Україна" Анна Неплях шокувала історією з купе Укрзалізниці: "Дістав своє багатство"

25 травня 2023, 15:04
Читать новость на русском

Джерело:

Анна Неплях

"Міс України Всесвіт 2021" Анна Неплях емоційно відреагувала на "жіночі вагони", які планують запровадити в Укрзалізниці. Модель часто їздить маршрутом Київ – Дніпро, і під час однієї з таких поїздок з нею трапилася жахлива ситуація.

Свою історію Анна Неплях розповіла в інстаграм-сторіс. Додому, у рідний Дніпро, вона завжди обирає нічні потяги з Києва, бо дуже легко засинає. Однак був випадок, коли "Міс України Всесвіт 2021" всю ніч пролежала у темряві й не зімкнула очей. Тоді в купе Укрзалізниці з нею було троє чоловіків.

Не пропустіть Троє чоловіків чіплялися в купе, – Alina Pash шокувала, як стала жертвою домагань у потязі

Анна Неплях розповіла жахливу історію з купе Укрзалізниці

Я спала на нижній правій поличці, а той, що не спав, – на лівій верхній. Коли два інші чоловіки заснули, він дістав своє багатство і, дивлячись на мене зі своєї верхньої полички, став мастурбувати. Я злякалась і робила вигляд, що сплю. Але ніч була для мене безсонна,
– поділилася Анна Неплях.

На щастя, ні цей чоловік, ні двоє інших її не чіпали, але психологічна травма залишилася.

Фото з інстаграм-сторіс Анни Неплях

"Моє особисте дякую Укрзалізниці, що почули жінок і реалізуєте вагони, де кожна жінка зможе відчути себе безпечно", – звернулася Анна Неплях.

Фото з інстаграм-сторіс Анни Неплях 

Що відомо про "жіночі вагони" Укрзалізниці

  • Нагадаємо, що петиція про окремі жіночі купе з'явилася на сайті Кабміну 15 травня. Її авторка – Ольга Ожогіна. Вона запропонувала додати у застосунок Укрзалізниці фільтр "стать", адже так жінки могли б обрати купе без чоловіків і почуватися безпечніше.
  • Ольга Ожогіна наголосила на непоодиноких випадках домагань, насильства та навіть зґвалтувань, які вже фіксувала поліція.
  • В Укрзалізниці повідомили, що окремі жіночі купе тестуватимуть протягом кількох місяців, а згодом приймуть рішення щодо їхнього масштабування.
  • Щоправда, є 3 умови – розробити IT-рішення, внести зміни до нормативних актів та провести консультації з юристами та міжнародними і українськими громадськими організаціями.