Більше того, саме Морозов відкрив для українців Пауло Коельйо.

У 2000 про бразильця тут ще не чули, тож перекладач довго оббивав пороги видавництв, аби переконати в успіху затії. Після рекордних продажів Алхіміка, нікого переконувати не треба було, тож незабаром українською мовою з’явилася ще й "Вероніка вирішує померти".

До того був рок, театр-кабаре та фестиваль Червона рута. У 2000 році випускає альбом "Треба стати і вийти": пісні одразу підхопили мітингувальники на акціях Україна без Кучми й перенесли цитати на плакати. Зараз Віктор Морозов – один із небагатьох, хто продовжує традицію безтурботних львівських бешкетників - батярів.

Є й ще одна підстава для гордості - донька Мар’яна Садовська. Співачка, яка втім власних пісень не виконує, бо зазвичай привозить їх із фольклорних експедицій в Україні, Ірландії, Єгипті, Кубі та Бразилії.

Її запрошують виступити на найпрестижніших фестивалях світу та провести майстер-класи в Гарварді, Нью-Йоркському та Каліфорнійському університетах.

У липні 2005 року вона викладала в Кабульському університеті в Афганістані. Її альбом "Будемо весну співати" вийшов у світ за сприяння ЮНЕСКО.