Про це йдеться на сайті каналу СТБ, який транслює шоу. Солістка Spice Girls вперше виступить на українській сцені для шоу "Х-фактор".

Читайте також: Х-фактор 9 сезон 16 випуск: у четвертому прямому ефірі шоу покинули Петро Гарасимів та Duke Time

Мелані Сі виконає кілька своїх хітів, а також виступить з одним з фіналістів проекту. Крім того, на сцену вийде ще й легенда британської музики Alex Clare і український виконавець Монатік. Також буде запрошена ще четверта зірка, однак її ім'я наразі невідомо не тільки глядачам, а й членам журі.

Фінал пісенного шоу "Х-фактор 9" відбудеться 22 грудня.

Нагадаємо, легендарний поп-гурт Spice Girls возз'єднається для туру Великою Британією, який запланований на літо 2019 року. Однак одна з учасниць Вікторія Бекхем не братиме участі у концертах.

Хто такі Spice Girls?Британська жіноча поп-група Spice Girls була створена 1994 року за участю Мелані Браун, Вікторії Адамс (Бекхем), Емми Бантон, Мелані Чісхолм і Джері Холлівелл. У 2001 році кожна зі співачок запустила власний сольний проект, і колектив розпався.

Х-ФакторЦе музичне талант-шоу, основною метою якого є пошук і розвиток пісенного таланту конкурсантів. Всі конкурсанти обираються шляхом публічних прослуховувань. 1 вересня 2018 року в Україні стартував 9 сезон шоу "Х-фактор".