Згадати Все. Таврійські Ігри
"Таврійські Ігри" – фестиваль, який дав квиток в успішну кар'єру не одній нинішній зірці. І пиво пилося, і довгоногі дівчата змагалися за титул найкрасивішої.
1992 рік. Каховський бізнесмен Микола Баграєв на місцевому стадіоні проводить перший фестиваль "Таврійські Ігри". Запрошених музикантів було лише 30, але вже тоді їх селили на спеціально орендованому пароплаві.
"За відсутності норм туристичної інфраструкутури в Каховці пароплави просто робили фест можливим", – згадує арт-директор фестивалю Валентин Коваль.
Читайте також: Згадати Все. Червона Рута 1989. Передвісник незалежності
До слова, традиція селити артистів на пароплаві збереглася й надалі. І лише для найвибагливіших шукали якісь альтернативні варіанти.
"У мене є товариш Карл. Він був одним зі спонсорів фестивалю. Наприклад, Алла Пугачова жила в них вдома. Тому що в цей момент у радіусі кілометрів ста не було жодного місця, де вона могла б жити. Ну а оскільки він був шведом, то побудував собі європейського рівня будиночок. І в той час, коли приїхала Алла Пугачова, організатори фестивалю попросили його жити в іншому місці, а в його будинку жила Алла Борисівна", – розповів ведучий та співорганізатор фестивалю Олександр Богуцький.
Каховці і не снилося, що на кілька днів впродовж 13 років їхнє місто ставатиме центром тусовки всього українського шоу-бізнесу.
"Таврійські Ігри" справді дивилися всі. І не лише заради крутих запрошених з-за кордону зірок. Фестиваль відкривав насамперед українських виконавців і для популяризації української пісні зробив напевно не менше ще одного легендарного фесту "Червона Рута".
Чим "Таврійські Ігри" тішили та дивували глядачів – дивіться у програмі.