Цим українська співачка поділилася в інтерв’ю "Зе Интервьюер".

Юлія розповіла як починалась творчість у їхньому гурті та як всі українські продюсери переконували їх не створювати англомовні пісні.

Читайте також: Солістка The Hardkiss зізналась, що вона думає про російський шоу-бізнес

"Це справді такий феномен, тому що коли ми тільки починали, коли ми ще не випустили жодної пісні, ми приходили до різних продюсерів (до Ігоря Тарнопольського, Євгенія Ступки) і ми питали, що вони думають про англомовний продукт, який би ми хотіли випускати для української аудиторії. Але вони нам казали, що ні в якому разі таких пісень не варто випускати, тому що в нашій країні англійська мова орієнтується лише на маленького слухача та приречена на не успіх", – відверто поділилась фронтвумен гурту.


Анаталій Анатоліч та Юлія Саніна

Щодо україномовних та англомовних пісень, над створенням яких працює і Саніна, і Бебко, солістка гурту вважає, що перші є набагато крутішими і звучанні.

Нас продюсери залякали і побажали успіху, однак ми спробували. І все вийшло. Але я вважаю, що україномовні пісні групи The Hardkiss звучать крутіше, ніж інші наші пісні на англійській мові,
– ствердила співачка.

Читайте також: Група The Hardkiss презентувала нову пісню українською мовою

Вона додала, що в них поки швидка драйвова музика виходить лише на англійській мові, а не на українській. І тому в них створюються продукти на різних мовах у відношенні 50% на 50%.


Анаталій Анатоліч, Юлія Саніна та знімальна група