Королева Єлизавета ІІ славиться на весь світ не лише своїм найдовшим правлінням і відмінним стилем, а й гучними вечірками, які щорічно проводяться у палацовому саду навесні. Її Величність притримується традицій, які заклала ще королева Вікторія у 1860-х роках. Так, днями у маєтку британського манарха відбулася святкова урочистість.

Читайте також: Королівський блакитний: Єлизавета ІІ зачарувала ніжним образом в аеропорту Хітроу

Єлизавета ІІ запросила близько восьми тисяч гостей і, коли всі зібралися на території палацу, вона вийшла до публіки у супроводі свого внука принца Гаррі та внучок Беатріс і Євгенії. Для святкування, метою якого є подякувати гостям за добре виконану роботу, королева обрала традиційно монохромний образ рожевого відтінку. На її голові красувався особливий капелюшок, а руки прикривали білі рукавички. Доповнювали образ Її Величності улюблене намисто та діамантова брошка на плечі.


Королева Єлизавета ІІ / Getty Images

30-річна принцеса Беатріс обрала сукню з рюшами у квітковий принт від Vampire's Wife, ціна якої перевищувала 1700 доларів. 29-річна Євгенія була більш скромною у своєму виборі, тому вийшла до багатотисячної публіки в однотонному платті бежевого кольору від Sandro Paris, також зробивши акцент на спідниці-плісе. Вартість її вбрання була у кілька разів меншою, ніж у сестри, а саме – 444 долари. Для принца Гаррі вибір був невеликим, тому він постав перед шанувальниками у смокінгу.


Єлизавета ІІ з внуками: принцом Гаррі та принцесами Беатріс і Євгенією / Getty Images

Що цікаво, на вечірці саду для Єлизавети ІІ було сюрпризом зустріти 96-річну Маргарет Бакстер. У 1940-роках, наприкінці війни, вони разом служили у Жіночому допоміжному територіальному корпусі.


Єлизавета ІІ / Getty Images