Про це зірка розповіла для "Зе Интервьюер".

Юлія Саніна зізналась, що її чоловік та водночас бас-гітаристом та креативним продюсером The Hardkiss – Валерій Бебко ("Вал") часто бере на себе найбільшу роботу у створенні пісень та відеокліпів. Щодо улюбленого відеокліпу у її творчості, то вона зазначила, що це є кліп під назвою "Helpless". А все тому, що оператором у ньому був її чоловік та Роман Пашковський.

"Так як знімає мій чоловік мене у відеокліпах – так не знімає мене ніхто. Він знає всі мої вдалі та невдалі ракурси. За роботу і створення відеокліпу він гонорар не отримував, лише мій поцілунок", – пожартувала співачка.


Анаталій Анатоліч та Юлія Саніна

Юлія також додала, що "Вал" є справжнім музичним генієм, хоч і без будь-якої музичної освіти, – він і пісні створює, і виконує роль гітариста, і оператора, і монтажера.

А найдорожчим кліпом у творчості українського гурту став кліп "Антарктида". За роботу всієї знімальної групи довелось заплатити близько 30 тисячі доларів.

Читайте також: Група The Hardkiss презентувала нову пісню українською мовою

Розумієте, артистам, які збирають зали і планують проводити тури, їм потрібно випускати відеокліпи. А якщо ще й ці кліпи були зняті більш масштабно, вони все одно будуть коштувати близько того. В нас є ряд недорогих кліпів, таких як "Журавлі" (до 4 тисяч доларів) або ж "Helpless". Але ми не можемо постійно так дешево знімати, тому що це вже буде не The Hardkiss, тому гурт повинен все одно знімати один масштабний кліп в рік,
– пояснила Юлія Саніна.


Анаталій Анатоліч та Юлія Саніна

Але незважаючи на велику різницю у фінансових можливостях відеокліпів, більше переглядів все ж отримують ті роботи, над якими потрібно було менше гонорарів та праці. Зірка зазначила, що навіть якщо кліп буде коштувати колосальних витрат, кліп все одно повинен бути. А все для того, щоб глядач не звикав до менш дешевих робіт і щоб у них завжди був присутній "вау-ефект".

Читайте також: Солістка The Hardkiss зізналась, що вона думає про російський шоу-бізнес