Про це вона розповіла в інтерв'ю Катерини Осадчої, передає ТСН.

Як відомо, Sonya Kay змалку виховувалась в творчій атмосфері. Її тітка – Софія Ротару – отримала найбільше визнання. Однак варто зазначити, що й мама артистки співала у відомому колективі "Черемош".

Читайте також: Співачка Sonya Kay презентувала новий кліп, під час роботи над яким ледь не померла: відео

Однак після початку сольної кар'єри Sonya Kay вирішила не використовувати прізвище зіркової родички. Ба більше, співачці не до вподоби, коли її творчість порівнюють з Софією Ротару.

Я не намагаюся бути другою Софією Ротару, бо ми зовсім різні. Вона є еталоном для мене, вона дуже велика людина, яка зробила величезний внесок у музику. Я роблю зовсім інше, у мене інший саунд, у мене тропікал-хаус, дип-хаус і навіть образ інший,
– зізналась Sonya Kay.

Співачка додала, що хоче, аби її сприймали, як особистість. Водночас зіркова родина не обговорює творчість членів сім'ї. Відтак Sonya Kay не звертається до Софії Ротару з проханням щось порадити чи підказати.

"Насправді, у нас дуже велика родина, ми обговорюємо зовсім інші теми, бо це буває дуже рідко, коли ми збираємось разом. Творчості ніколи не торкаємося і я ніколи допомоги у неї не просила, а вона, в свою чергу, мені ніколи не допомагала", – додала Sonya Kay.