Jerry Heil стала справжнім відкриттям цього року, оприлюднюючи нові хіти один за одним. Її популярність стрімко злетіла догори, а число прихильників зростає з кожним переглядом на ютубі. Виконавиця на сторінках соціальних мереж часто ділиться власними переживаннями та разом з фанатами розмірковує про творчість та життєві цінності.

Читайте також: Тіна Кароль стала другою суддею Національного відбору Євробачення-2020

Так, днями вона поцікавилася у шанувальників, як вони оцінять її зусилля на Національному відборі Євробачення-2020.

Я маю пісню зі ржачним текстом на важливу, на мою думку, соціальну тему. Я би хотіла, щоб вона прозвучала не тільки в межах України. Єдине – пісня, яку маю, англійською. І гри слів можуть не зрозуміти у нас,
– відверто зізналася зірка.

Крім того, співачка впевнена, що Євробачення не потребує потужних вокальних даних. Якщо у важливому меседжі та актуальності свого синглу Jerry Heil не сумнівається, то острах зірки викликають не менш важливі аспекти.

У разі того, якщо не пройду, це може знизити лояльність аудиторії до мене. Пісню потрібно таку, щоб показати мій голос, а не просто з прикольним текстом,
– розповіла знаменитість.

Jerry Heil також переконували, що сам вокальний конкурс не приніс бажаного творчого злету учасникам.

Проте шанувальники були одностайні – виконавиця гідна представляти Україну на Євробаченні-2020. Серед зіркових колег схвально оцінила мотивацію Jerry Heil солістка гурту "Время и стекло" Надя Дорофєєва.