Корінець в ефірі телеканалу ATR заявив, що не тримається за посаду і готовий звільнитися, якщо це буде потрібно для блага колективу.

Головне: "Горіла хата": скандал із "Кварталом 95" і Гонтаревою – що треба знати

Я готовий до будь-якої ситуації, щоб це не зашкодило колективу. Якщо буде потрібно (написати заяву про звільнення, 24 канал) – то так, тому що колектив у цьому не винен,
– наголосив він.

Напередодні Корінець визнав, що ухвалив неправильне рішення про виступ колективу разом з "95 Кварталом". Також він вибачився перед ексглавою НБУ Валерією Гонтаревою за те, що хор співав пісню "Горіла хата", у якій висміювався підпал її будинку.

Окрім того, деякі учасниці хору таки не брали участі у скандальному номері, бо їм не зручно було співати таку "пісню".

Скільки заплатили хору за участь у виступі "Кварталу"? Хор імені Верьовки часто працює за контрактами. За словами Корінця, "Квартал" заплатив їм 30 тисяч гривень за виступ у номері.

Проте, надалі народний колектив імені Верьовки у такому жанрі виступати не буде.

Що відомо про скандальний номер "Кварталу" і хору імені Верьовки?Під час "Вечірнього Кварталу" комік Євген Кошовий разом з артистами національного хору імені Верьовки в пісні-пародії "Горіла хата" висміяли інцидент з підпалом будинку ексглави НБУ Валерії Гонтаревої. Цей номер спричинив бурхливий шквал критики, як від високопосадовців, так і від звичайних користувачів соцмереж.

Сама Гонтарева наголосила, що це "сором" і "насміхатися над людським горем – неможливо уявити в цивілізованому суспільстві". Вона не заперечує, що до цього може бути причетний український олігарх Ігор Коломойський. Водночас, Коломойському номер сподобався. Український олігарх навіть сказав: "Браво" після того, як подивився номер.

У "95 Кварталі" наголосили, що їх проєкт – гостра політична сатира. За словами гумористів, так було, є і буде, "Навіть, якщо це не подобається деяким політикам".

"Квартал" виконав саркастичну пісню про підпал будинку Гонтаревої: відео