У 17 випуску шоу "Х-фактор" 9 сезон два учасники не змогли здивувати глядачів своїм виконанням пісень, тому покинули шоу.

Читайте також: Х-фактор 9 сезон 17 випуск: чим вразили учасники у грандіозному фіналі

У дев'ятому сезоні змінилися правила вибування в прямих ефірах. За результатами глядацького голосування, яке відкриється після виступу всіх учасників, в номінації потраплять відразу три артисти. Вони виконають пісню "за життя", після чого судді шоу зможуть врятувати від вибування лише одного. У глядачів на голосування буде не одну годину, як раніше, а звичайний рекламний блок.

Минулого ефіру грандіозне шоу покинули ще два учасники – Петро Гарасимів (тренер – Андрій Данилко) та гурт Duke Time (тренер – Настя Каменських).

Читайте також: Х-фактор 9 сезон 16 випуск: які сюрпризи підготували наставники вихованцям своїх конкурентів

Сьогодні, за результатами глядацького голосування, шоу довелося покинути за крок до суперфіналу Марку Савіну (тренер – Дмитро Шуров) та Ользі Жмуріній (тренер – Олег Винник).

Х-фактор 9 сезон 17 випуск дивитись онлайн: результати голосування глядачів

Читайте також: Х-фактор 9 сезон: хто потрапив у суперфінал

Учасники заспівали свої прощальні пісні та покинули шоу.

Х-фактор 9 сезон 17 випуск дивитись онлайн: прощальна пісня Ольги Жмуріної

Х-фактор 9 сезон 17 випуск дивитись онлайн: прощальна пісня Марка Савіна

Отож, до суперфіналу пройшли два учасника, які у суботу, 29 грудня, змагатимуться за перемогу, – гурт ZBSband (наставниця – Настя Каменських) та Дмитро Волканов (наставник – Андрій Данилко).

Х-ФакторЦе музичне талант-шоу, основною метою якого є пошук і розвиток пісенного таланту конкурсантів. Всі конкурсанти обираються шляхом публічних прослуховувань. 1 вересня 2018 року в Україні стартував 9 сезон шоу "Х-фактор".