Під час шоу "Х-Фактор" 8 сезон сценах з’являлися учасники, які всіма силами намагалися здивувати суддів і підкорити їх своїми голосами. Деякі учасники, на думку суддів, не мали хороших вокальних даних для участі в проекті. Інші, навпаки, змусили журі захоплено спостерігати за виступом і слухати чарівні голоси.

Читайте також: Х-фактор 8 сезон 8 випуск: хто завоював серця суддів на останньому кастингу

Суддівська четвірка, яка оцінювала учасників, – Настя Каменських, Олег Винник, Дмитро Шуров (PIANOБОЙ) і Андрій Данилко, тепер відбиратимуть "кращих серед кращих" у тренувальному таборі шоу.

Х-фактор 8 сезон 9 випуск дивитись онлайн

Перший тур тренувального табору

На початку шоу у тренувальному таборі відразу відбувся поділ на групи, серед яких суддям легше би було проводити відбір учасників в прямі ефіри. Групи повинні були складатись з трьох учасників, серед яких лише один мав преставляти групу. Всю сотні виконавців зібрались на вулиці перед великою "стіною", де були почеплені листки з невідомими піснями.

Творці шоу поділили учасників між собою на групи і для вивчення нової пісні, яку вони мали зірвати зі "стіни", їм дали лише 3 години часу.


Тренувальний табір "Х-фактору" 8 сезон дивитись онлайн

Після 120 годин виснажливих виступів на сцені перед суддями шоу Настя, Андрій, Дмитро та Олег повинні були вирішити, кого ж залишити далі в проекті "Х-фактор" 8 сезону. Ретельно подумавши та відібравши учасників, організатори проекту попросили сотню учасників розійтись за списками по двох кімнатах.


Судді виносять вирок учасникам тренувального табору "Х-фактор" 8 сезон

В одній кімнаті судді попросили учасників прийти на наступний день тренувань. В іншій же кімнаті всім учасникам відмовили у проекті, за винятком однієї дівчини, яка пройшла далі у тренуваннях без інших учасників своєї групи.

І вже після оголошення результатів судді дали учасникам другого етапу конкурсу нове завдання: лише за декілька годин підготувати новий номер в сольному виконанні. Настя Каменських представила перелік пісень, які мали виконати учасники і наступного дня вже на сцені "Х-фактор" презентувати суддям.

Читайте також: Повернення століття: секс-символ 90-х Юрко Юрченко "розбомбив" український "X-фактор"


Нове завдання для другого туру тренувального табору "Х-фактор"

Х-фактор 8 сезон 9 випуск дивитись онлайн

Другий тур тренувального табору

Вже на початку другого туру тренувального табору незмінний ведучий Андрій Бедняков оголосив категорії учасників, які пройдуть у прямі ефіри.


Судді "Х-фактор" на сцені другого етапу тренувального табору

Отже, у наступних репетиціях та ефірах наставниками певних категорій будуть окремі наставники:

Категорія "Групи" – Андрій Данилко

Категорія "Хлопці" – Дмитро Шуров

Категорія "Дівчата" – Настя Каменських

Категорія "Старші за 30" – Олег Винник

Х-фактор 8 сезон 9 випуск дивитись онлайн

На сцені другого етапу тренувального табору учасники категорії "Старші за 30", якими опікується відтепер Олег Винник, вийшли першими на сцену. Своїми виконаннями у номерах вони повинні були завоювати прихильність судді, щоб отримати місце на "стільці", – їх є всього 6, тобто значно менше, ніж відібраних учасників цієї категорії в першому турі тренувального табору.

І після довгих прослуховувань і вагань Олега Винника, на зіркових стільцях все ж опинилися 6 заслужених учасників шоу.


Олег Винник і його команда учасників "Старші за 30" на "Х-фактор" 8 сезон

Х-фактор 8 сезон 9 випуск дивитись онлайн

Читайте також: Олег Винник забув слова української пісні на сцені Х-фактора: курйозне відео

Наступними на сцену другого туру тренувального табору вийшли учасники команди Насті Каменських – категорія "Дівчата". Красиві і талановиті співачки намагались зробити все, щоб отримати постійне місце на одному із шести стільців команди Насті.

Прослухавши всіх учасників відбору першого туру тренувального табору, Настя все ж визначилась із 6 "законними" учасниками своєї неповторної команди.


Настя Каменських і її команда учасників "Дівчата" на "Х-фактор" 8 сезон

Х-фактор 8 сезон 9 випуск дивитись онлайн

Наступна команда, яка повинна була змусити повірити суддю у власний талант – це категорія "Групи" Андрія Данилка. Неймовірно цікаві та запальні учасники зі всіх сил намагались завоювати серце безапеляційного та суворого наставника. Андрій довго не сумнівався і відразу відправляв "додому" учасників, які не впорались із виступом.

І все ж колективи змогли отримати місце на 6 стільцях та пройди далі в шоу з вчителем та наставником Андрієм Данилком.


Андрій Данилко і його команда учасників "Групи" на "Х-фактор" 8 сезон

Х-фактор 8 сезон 9 випуск дивитись онлайн

І останніми на сцену другого туру тренувального табору вийшли учасники категорії "Хлопці" Дмитра Шурова. Учасники вперто змагались за місце на заслуженому кріслі та все ж Дмитро був надто вимогливий до своїх майбутніх підопічних.

Однак шоу є шоу і в ньому повинні були залишитись лише найкращі. Тому Дмитро не зміг остаточно визначитись з 6 учасниками, через що інтригу щодо складу повної команди перенесли на наступний тиждень, випуск якого відбудеться 4 листопада.


Останній виконавець Остап, який змусив Дмитра Шурова замислитись про склад його підопічних "Хлопців"

Х-фактор 8 сезон 9 випуск дивитись онлайн