Оскільки третій сезон "Корони" вийде на екрани в листопаді 2019 році, то наступний варто очікувати не швидше, ніж наприкінці 2020. Однак зйомки свіжих епізодів, у яких з'являться щойно одружені принц Чарльз і принцеса Діана, проходять вже з весни 2019 року.

Читайте також: В образі принцеси Діани: з'явилися перші кадри Емми Коррін зі зйомок серіалу "Корона"

Як раніше повідомлялося, на роль леді Діани затвердили 23-річну британську акторку Емму Коррін. Перші кадри зі знімального майданчика з висхідною зіркою кіно підірвали мережу ще на початку жовтня. Фанати одразу помітили разючу схожість Емми та принцеси Вельської, а нові фото ще раз довели – кастингові директори не помилилися з вибором актриси.

На нових фото Емма Коррін і Джош О'Коннор, який зіграє принца Чарльза, втілюють образ відомого подружжя, яке прибуло до Австралії у 1983 році. На той момент принцесі Діані було 22 роки і вона вперше виїхала за межі Великобританії в рамках королівського туру.

Стилісти добре попрацювали над перевтіленням британки в Леді Ді, підібравши ідентичні костюми, які вона носила в Австралії. Саме тому здалеку Емма Коррін приголомшливо подібна до принцеси Вельської.


Емма Коррін в образі принцеси Діани / Колаж: LifeStyle 24


Емма Коррін і принцеса Діана / Колаж: LifeStyle 24