Саша Самсонова народилася в Ужгороді, ще в дитинстві вона переїхала до Києва. Вже в 17 років вона зняла перші роботи для українського Harper's Bazaar, а в 2013 році Самсонова зробила бекстейдж-фотосесію на зйомках кліпу Джона Ледженда "All of Me" з Кріссі Тейген.

Читайте також: Кайлі Дженнер знялася у спокусливому відео для українського фотографа

У 2014 році фотограф переїхала до Лос-Анджелесу. Вже в США вона працювала із Кендалл і Кайлі Дженнер, знімала кліпи для Youthquake, а також одержала премію Mercedes-Benz Fashion Prize як найкращий фотограф сезону у 2015 році.


Саша Самсонова

А 29 січня відбулася прем'єра кліпу "Wild Hearts Can not Be Broken" співачки Pink, над яким працювала Самсонова. В інтерв'ю для Buro 24/7 Саша розповіла про знайомство з Pink та роботу над відео.

"Ми (Саша та Pink, – "24") познайомилися через Каміл, яка працює на музичному лейблі, на якому підписана Pink. Ми зустрілися за пару днів до зйомок все обговорити. Pink – приємна, відкрита, з приголомшливим почуттям гумору, тому і при зустрічі, і в роботі було легко і натхненно", – розповіла вона.


​Саша Самсонова

За словами Самсонової, ідея кліпу – це розширення прав і можливостей для жінок та рівність статей.

Знімати було нескладно. Але тільки тому, що Pink – нереальний професіонал. Вона співала наживо, коли ми знімали, і по шкірі бігли мурашки. Це не стандартне "музичне відео" – тут хочеться правди і сильного впевненого почуття, а не танців і тому подібного. В якомусь сенсі це був челендж,
– розповіла автор відео.

Над відео разом із Самсоновою працював оператор Джонатан Села, який знімав "Атомну блондинку" та "Трансформерів".

Pink – Wild hearts can not be broken (відео)