Відповідні дописи з’явились на Instagram-сторінці Джей Ло. У першому дописі зірка розмістила милий відеоролик, де звернулась до свого сина Макса.

Читайте також: Дженніфер Лопес вразила розкішним образом з коханим: фото

"Макс, ти моє серце, моя любов, мій світ. Ти робиш кожен мій день яскравіше своєю турботою, добротою, любов'ю і розумінням. Твоя енергія незрівнянна, твоє почуття гумору змушує всіх навколо сміятися. Я захоплююся тим, наскільки глибоко ти розумієш людей і світ. Моя душа, мій гарний хлопчик. З Днем народження! Я знаю, що ти стаєш таким дорослим, але для мене ти завжди будеш моїм дорогоцінним кокосом", – підписала відео зірка.

Своїй дочці Еммі вона присвятила не менш ніжні і розчулені слова любові та привітань з днем народження.

"Еммі, ти моя душа. Я обожнюю в тобі абсолютно все: твій артистизм, твою незалежність, твої силу і чутливість. З днем ​​народження, моя зефірна принцеса. Я знаю, що ти вже виросла, але для мене ти завжди залишишся моїм дорогоцінним кокосом", – привітала доньку Лопес.

Третє відео зірка присвятила Еммі і Максу разом та написала кілька проникливих слів, які зворушили мережу.

"Важко уявити, що пройшло вже десять років з тих пір, як ці два створення увійшли в моє життя і змінили її назавжди. Ви вилікували мою душу і зробили мене молодшою. Ви навчили мене любові і життя і допомогли мені пізнати себе. Я завжди буду любити цих прекрасних дітей", – підсумувала зірка.

Згодом Дженніфер Лопес опублікувала в Instаgram Stories декілька кадрів зі святкування 10 дня народження дітей.


Вечірка з дня народження дітей Джей Ло


Яскравий коктейль на вечірці 10-річних Макса та Еммі


"Хлопчик-іменинник" Макс


"Обличчя дівчинки Емми, в якої день народження"


Макс з великими ласощами

Яким було особисте життя Дженніфер Лопес?

Дженніфер Лопес, незважаючи на свою успішну акторську і музичну кар'єру, мала чимало потрясінь в особистому житті. 48-річна зірка була тричі одруженою: з Охані Ноа (в шлюбі 1997–1998), з Крісом Джадом (в шлюбі 2001–2003) та з Марком Ентоні (в шлюбі 2004–2014), від якого народила двійнят. Наразі вона перебуває у серйозних стосунках зі спортсменом Алексом Родрігесом.