Весільна церемонія відбулась у каплиці Святого Георгія, що на території Віндзорського палацу. Одразу після таїнства вінчання принцеса Євгенія та Джек Бруксбенк проїхали на кареті вуличками міста, що є традицією британської королівської сім'ї.

Читайте також: Весілля принцеси Євгенії і Джека Бруксбенка: фото розкішної сукні нареченої

Наразі пара відправилася на урочистий прийом, який організували у Віндзорському замку. Після цього друзі та родичі принцеси Євгенії та Джека Бруксбенка візьмуть участь у вечірці. Саме там зіркові гості зможуть поласувати весільним тортом, ефектні фото якого вже з'явились у мережі.

За інформацією Кенсінгтонського палацу, наречені замовили випічку у відомої лондонської кулінарки та кондитера Софі Кабот. Для грандіозного королівського весілля вона спекла шоколадний торт, який прикрасила оксамитовими та багряними листками. Внизу виднілись літери імен новоспеченого подружжя, обведені осіннім орнаментом. Торт подали на золотому підносі з виноградними китицями, який є сімейною реліквією королівської сім'ї.

Хто одружився?

Принцеса Євгенія, внучка королеви Єлизавети II і молодша донька принца Ендрю та герцогині Йоркської, одружилася з шанованим бізнесменом Джеком Бруксбенком. Принцеса Євгенія – дев'ята у списку спадкоємців британського престолу. Щодо Джека Бруксбенка, то він походить з родини баронетів Бруксбенк. Наречений принцеси Євгенії зростав у сім'ї бухгалтер і директора підприємства, а також має рідного брата на ім'я Томас. Матір принцеси Євгенії є далекою родичкою прапрадіда Джека, тому в якомусь сенсі наречені пов'язані між собою далекими кровними зв'язками.


Принцеса Євгенія і Джек Бруксбенк

Раніше Джек Бруксбенк відмовився від університету та пішов працювати менеджером клубу "Махікі" в лондонському районі Мейфер. Згодом він став представником бренду компанії Джорджа Клуні "Casamigos Tequila", але що ближче до заручин та весілля з принцесою Євгенією, він почав приділяти більшу увагу справам, пов'язаним з королівською родиною. Сама ж Євгенія працює директором художньої галереї "Хойзер енд Вірт". Після весілля вона має право зберегти свій титул, але при бажанні зможе взяти прізвище чоловіка.

Читайте також: З'явились перші фото принцеси Євгенії у весільному вбранні

Де і коли відбулася церемонія

Весільними обітницями 28-річна принцеса Євгенія та 31-річний Джек обмінялися 12 жовтня 2018 року у каплиці Святого Георгія у Віндзорському замку. Там же у 19 травня 2018 року обвінчалися принц Гаррі і Меган Маркл. Пара познайомилася в 2010 році на швейцарському гірськолижному курорті Вербьє і відтоді завжди перебувала у міцних стосунках. Наречений Джек Бруксбенк зробив їй пропозицію в січні цього року під час спільної поїздки в Нікарагуа.


Принцеса Євгенія і Джек Бруксбенк одружилися