Про це пишуть на The Daily Mail.

Цього разу Кейт та її чоловік принц Вільям з братом Гаррі побували на одній із станцій у Лондоні, де зустрілися із з дітлахами, котрим благодійні фонди подарували катання на ретро-потязі та знайомство з улюбленими героями, тобто акторами, що їх грають. Дорослі, вочевидь, й собі трохи занурилися в казку.

Читайте також: Вагітна Кейт Міддлтон вперше вийшла у світ після важкого токсикозу

Кейт першою не витримала милості великих "іграшок" та закружляла у танці з великим ведмедем Паддінгтоном. Після цього подружжя зустрілось із самими дітьми.

Образ Кейт Міддлтон вкотре зачарував фанатів: зірка обрала вишукану та водночас дуже ніжну сукню ніжно-рожевого кольору до колін, підкресливши її чорним поясом на талії, підборами чорного кольору та маленьким клатчем такого ж відтінку. Через сукню навіть можна побачити ледь помітний животик, який вкотре підтверджує її третю вагітність.

Нагадаємо, що новина про очікування третьої дитини в сім’ї принца Вільяма та Кейт Міддлтон з’явилась на початку вересня на офіційній сторінці Кенсінгтонського палацу у Twitter. На перших тижнях вагітності Кейт також страждала на сильний токсикоз, який супроводжує її вже третю вагітність підряд.