Про це розповів російський репер Тіматі у своєму Instagram.

Читайте також: У Буковелі жорстоко побили сина депутата: фото

За його словами, конфлікт між діджеєм і політиком стався в одному з нічних клубів Пермі. Так, один із відвідувачів клубу, що знаходився там разом з екс-депутатом, підійшов до музиканта біля бару та попросив дозволу сфотографуватися. Після відмови музиканта, чоловік відтягнув його від бару й, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, почав бити його.

Під час бійки друг політика зламав щелепу DJ Smash, завдав йому черепно-мозкові травми, а потім разом з політиком били артиста ногами. Також, за словами Тіматі, Телепнєв має навички рукопашного бою та звання Майстра спорту.

Після бійки DJ Smash звернувся за медичною допомогою до травмпункту, де фахівці зафіксували побої і поставили діагноз "відкритий перелом щелепи".

Говорити не можу. Щелепу "склали". Будуть перевіряти, що з мозком. Тут зламана кістка, вже поставили пластину. Сказали, що з нею до кінця життя треба буде ходити,
– розповів DJ Smash.


У Росії екс-депутат побив ​DJ Smash


Екс-депутат Телепнєв побив відомого діджея

Водночас, сам Олександр Телепнєв заявив, що інформація про побиття відомого діджея є брехнею, про що він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Днями відвідав клуб "Будинок культури", де зустрів відомого діджея Smash. Дуже добре ставлюся до нього і його творчості. Зробив пару селфі. Сьогодні дізнався, що про мене в ЗМІ з'явилася дискредитуюча інформація, все брехня!" – прокоментував інцидент депутат.