Як зізналась Оксана Муха, під час першого виходу на сцену її переповнювало хвилювання. "Сліпі прослуховування" подолати було вкрай складно, адже в артистки було всього 1,5 хвилини, щоб підкорити зіркових суддів. На кастингу львів'янка була останньою, що ще більше додало їй переживань.

Читайте повне інтерв'ю: Залаштунки "Голосу країни-9" і творчість: Оксана Муха відверто розповіла про життя після шоу

"Ситуація була складна: коли в тебе попереду цілий вечір, місць всього 4 і те, їх додали... Коли вже понад половина учасників виступили, і були зайняті крісла Тіни Кароль і Монатіка, єдине, про що я думала: "Господи, лиш би я взагалі заспівала сьогодні". Бо буде дуже боляче, якщо не вийду на сцену... Прийшов момент, коли мала виступати, я розуміла, що остання і усвідомлювала особливість цього часу, відповідальність. Було дуже важко зібратись із думками", – розповіла Оксана Муха.

Голос країни 9 сезон 7 випуск: дивитись онлайн – виступ Оксани Мухи

Проте не перший виступ був найбільш складний на "Голосі країни-9", – зізналась переможниця. Оксана Муха розповіла, що найбільшу конкуренцію вона відчувала на вокальних нокаутах. Тоді вокалістка успішно поборолась за місце у бажаних прямих ефірах, однак її друзі з шоу не пройшли далі, що було для неї дуже боляче.

Я відчувала шалену конкуренцію на нокаутах, це був дійсно складний етап, коли ти стоїш за крок до бажаних прямих ефірів. Усі дуже переживали і хотіли пройти далі... Якщо батли пройшли в розслабленій атмосфері, то вже на нокаутах всі зрозуміли, як все виглядає, коли учасники покидають проект. Це було досить страшно. Особливо, коли друзі, з якими ти добре спілкуєшся, в яких ти віриш, покидають шоу
– зізналась Оксана Муха.

За словами учасниці "Голосу країни", вже прямі ефіри пройшли дуже швидко. Кожного разу Оксана Муха підкорювала глядачів чуттєвим співом, а претенденти на головний кубок проекту зізнавались, що вона є однією із найсильніших вокалісток. Зрештою талановита львів'янка отримала найбільшу підтримку від глядачів та виборола перемогу на "Голосі країни-9".