– Асоціація з першими роками у Львові – це самотність і творчість. Таке блукання цими вуличками та мурами і мені, здається, що ти або дуже сильно закохуєшся і розумієш, що це місто стає твоїм "магнітом" на ціле життя або воно тебе, взагалі, не прийме і ти в ньому залишишся чужий.

Читайте також: Долучайтеся, творіть добро і все буде класно, – інтерв'ю із засновниками проекту "On 3 Wheels"

– Відносини диригента й оркестру – це дуже тонка річ, можна навіть сказати інтимна. Дуже важливо диригенту володіти харизмою і за дуже короткий час завоювати повагу музикантів.

– Без своєї родини я б не стала тою, ким я є. 90-ті роки – це були складні роки, для кожної молодої людини яка хотіла стати музикантом, одразу говорили, що це неперспективно та непрестижно.

Линів Музика Львів 24 канал
Оксана Линів з Мар'яною Романяк

– Я ніколи не уявляла свого життя без музики, тому напевно була готова труднощів. В Україні всі чекають на зв'язки, в Мюнхен я ж приїхала просто ніким, просто асистенткою. За два роки роботи там почали поступати пропозиції запрошення на посаду головного диригента. І серед них було запрошення з Опери Грацо.

– Я рада, що можу би таким лідером, який активно обмінюється досвідом, який може розділити частину свого успіху і частину моїх життєвих принципів, які полягають у тому, що кожен день, кожна хвилина повинна бути присвячена саморозвитку, вдосконаленню та рухe вперед.

Читайте також: Несприятливі умови – лише виклик на шляху до мети, – інтерв'ю з Маркіяном Бедрієм

– Якщо в серці горить дуже сильна мрія, яка не дає змиритися з обставинами, то треба вірити цій мрії, не боятися любити її, говорити про неї. Навколо вас точно є люди, які вас почують і допоможуть її реалізувати.

Більше – дивіться у інтерв'ю.