Замочили депутатів

У Львові нардепа від "Опозиційного блоку" Ігора Шурму члени "Правого сектору" облили свинячою кров'ю. Зробили це після того, як Шурма презентував у Львові свою громадську приймальню. Активісти кричали, що "Опозиційний блок" пов'язаний з терористами.

Подібна "мокра акція" трапилась і у Харкові. Там, активісти взяли до рук знайому їм "зброю" — банки з зеленкою. Під гарячу руку із зеленкою потрапив місцевий комуніст Олексій Перепелиця. Облили його після того, як він проголосував проти визнання Росії країною-агресором.

Музика на руїнах

Український молодіжний камерний оркестр Collegium Musicum зіграв у покинутій промисловій будівлі у Львові. Зробили це музиканти для того, щоб "аби зміцнити те, на чому стоїмо, осмислити власну ідентичність".

Ніч у Львові

У місті Лева стартував фестиваль Ніч у Львові. Для місцевих мешканців та туристів підготували чимало цікавих атракцій, щоправда всі вони відбуватимуться лише вночі. У програмі – ніч кіно просто неба, екскурсії музеями та містичним Личаківським кладовищем, театралізовані дійства та вогневі шоу.

У рамках проекту проводитиметься збір коштів для львів’янина, який потрапив в аварію під селищем Попасна. Тоді двоє львів’ян загинули, один лишився живим, у нього – понад 60% опіків тіла.