Український сценарист Марк Лимаренко побив людину у Харкові. Про це розповів свідок Сергій, що намагався поспілкуватися з чоловіком. Сценарист натомість поділився своєю версією подій.

До теми Суд обрав запобіжний захід ймовірному вбивці Марійки Борисової

Інцидент з Марком Лимаренком у Харкові

Як розповів свідок, на вулиці Космонавтів у Харкові сценарист здавав назад і вдарив автівку таксиста. Лимаренко нібито намагався втекти з місця події, але потерпілий ставав перед його машиною, щоб зупинити. Судячи з відео, згодом автор сценаріїв почав бити таксиста та свідка, який знімав усе на камеру.

Марк Лимаренко наніс водієві таксі сильні травми, адже буцімто наїхав на нього автомобілем та вдарив бампером по тілу. Натомість свідкові Марк потрапив кулаком під око, а також вдарив стегно машиною. Харків'янин Сергій викликав поліцію, коли сценарист сів у авто. Однак він встиг поїхати ще до прибуття правоохоронних органів.

Коментар Марка Лимаренко

Сценарист повідомив редакції Showbiz 24 власну версію подій. Чоловік розповів, що їхав вночі з Києва до Харкова, тому стомився. Він припаркував машину біля дому й піднявся квартиру, але через те, що зранку могли виникнути проблеми з виїздом, вирішив поставити авто на розі.

Коли Марк Лимаренко здавав назад, за його словами, він не помітив машину таксиста й вдарив її. Залишилась "маленька вм'ятина на крилі автомобіля ВАЗ, без порушення покриття", тому сценарист хотів оплатити завдану шкоду. Як повідомив чоловік, вони не дійшли спільної думки щодо суми коштів, тому вирішили викликати поліцію за згодою обох. Таксист натомість не зателефонував, а, як здалось Лимаренкові, відправив повідомлення.

"Відразу ж після цього з'являється хлопець з телефоном, починає мене знімати, тикати телефоном в обличчя і вербально пресувати, що я п'яний і як можна було не помітити машину і все таке інше... Теж пропонує дзвонити в поліцію і я не проти (хоча і не хочу, тому що налаштований піти додому і лягти спати). Таксист і хлопець починають удвох зі мною спілкуватися на підвищених тонах. Хлопець постійно тицяє в обличчя телефон... В поліцію поки ніхто так і не дзвонить...", - зазначив сценарист.

Марк Лимаренко поділився, що відчув загрозу та пресинг, тому його охопило почуття гніву. До того ж, за словами чоловіка, таксист з другом почали знімати номери з автомобіля. Він вирішив поїхати з місця інциденту. Однак сценарист запевнив, що ходив у поліцію вранці наступного дня.

"Чи вчинив я правильно? Ні. Мені потрібно було самому викликати поліцію і дочекатися. Але, на жаль, у мене просто не було з собою телефону, бо я впустив його в салоні машини, коли виходив. Я тричі пропонував опонентам викликати поліцію, але чомусь вони викликали її вже після конфлікту і тільки після того, як я поїхав, чого б не зробив, якби знав про виклик", – повідомив сценарист.

Також він поділився новими відео з місця події.

Інцидент з українським сценаристом в Харкові: дивіться відео онлайн

Що відомо про Марка Лимаренко

Марк Лимаренко створює сценарії для відомих українських серіалів:

  • "Розтин покаже";
  • "Відділ 44";
  • "Пес";
  • "Відплата";
  • "Ангели".