Як розповідає Володимир Шерстюк, коли побачив як на Європейській площі почали збиратись люди, то він зрозумів — ці люди не розійдуться.

Про досягення Революції гідності

При цьому Іван Леньо додав, що хоч революція і перемогла, та ніщо не зрівняється з ціною людського життя.

Одне з головних досягнень Революції, кажуть музиканти, — це зародження громадянського суспільства.

"Що таке громадянське суспільство? Це самоорганізація суспільства. Це завжди було нашою головною рисою. В українців ніколи не було царів, не було єдиновладдя. Але сусід нас так зацькував, напевно через нашу доброту, що ми забули про цю свою рису", — сказав Шерстюк.

Про зомбоящик

"Ніколи в Україні не було по-справжньому української влади. Це були маріонетки Кремля. У весь період існування України — УНР, УРСР незалежна Україна. Людям задурманювали голови продажні ЗМІ. Тому, якщо у вас є запитання – не шукайте відповіді в телевізорі. Шукайте відповідь в інтернеті, на вулиці, у спілкуванні", — наголосив Іван Леньо.

Про політику і революцію

Обоє музикантів наголошують – Майдан був поза політикою. Це було відновлення справедливості, повернення своїх законних прав.

"На сцені Майдану не було цензури, туди могли вийти всі, хто мали бажання. Там було не просто попасти, бо була черга", — наголосив Леньо.

Про українських музикантів в Росії

Що стосується дискусії про те, чи має право український співак працювати в Росії, при цьому передаючи якусь частину на допомогу армії, то музиканти мають таку думку:

"Працювати в Росії і віддавати 10% на АТО, це те саме, що бути наркодиллером і віддавати 10% на реабілітацію наркоманів", — переконаний Іван Леньо.

"Слава Богу, москалі сюди не їдуть, відповідно потрібно буде збільшувати кількість українського контенту. Звичайно, буде багато зубоскалів, які потиратимуть руки і казатимуть: “що, хохли, ви бачите, що ваше мистецтво менше і гірше від світового”. Але якщо буде сприяння, то через 5 років воно виросте до достойного рівня", – переконаний Леньо.