Музикант та син відомої співачки вирішив відмовитись від участі в конкурсі, покинувши своє тріо Nude Voices. Своє рішення про вихід з колективу Денис Повалій озвучив під час репетиції із зірковим тренером Тіною Кароль.

Читайте також: Зіанджа прокоментувала програш у "Голосі країни"

Я маю право психувати. Не люблю, коли мені вказують, що робити, як співати. Нехай вони самі слухаються "велику господарку". Я звик бути головним,
– заявив раніше Денис Повалій.

Самі ж вокалісти Nude Voices сприйняли такий вчинок колеги, як зраду. Колектив, який мав чималу популярність в шоу "Голос країни", все ж продовжив боротьбу без Дениса Повалій. Учасники дуету не підвели Тіну Кароль та ефектно виступили в прямому ефірі. Проте в півфінал новоспеченому дуету не вдалось потрапити.

Дивіться відео виступу дуету Nude Voices:

В інтерв'ю з Катериною Осадчою син української співачки представив нову причину своєї витівки, передає ТСН. Якщо раніше Денис Повалій натякав на те, що саме Тіна Кароль призвела до відмови від участі в "Голос країни", то тепер він зазначив, що саме його ім'я було перешкодою для проекту.

Мені здалося, що було багато уваги саме на моєму прізвищі, тому я вважаю, що якщо Катя і Артем виступлять разом круто, то це підкреслить, що головне в цьому музика, а не ми. Якби ми втрьох пройшли далі, то було все більше і більше велася мова про те, що це Повалій тягне і т.д.,
– пояснив музикант.

За словами Дениса Повалій, його матері сподобалась сучасна музика, яку Nude Voices представив на шоу. Окрім цього, хлопець додав, що створив би дует з Катею або Артемом, тоді б вони творили якісну музику.