Створив його бельгійський актор і телеведучий Том Уос. Відповідне відео з’явилося в Youtube.

Читайте також: Росія вкотре привласнила славу України: цього разу футбольну

Зауважимо, ця пісня є деяким гідом для бельгійців щодо Росії та є покликаною стати їм у нагоді під час Чемпіонату світу, який влітку має відбутися в цій країні. Цілком імовірно, що вона стане гімном збірної Бельгії на російському Мундіалі.

Так, у кліпі Уос спершу з’являється у костюмі ведмедя з балалайкою, а потім вже у звичному одязі співає про стереотипи, пов'язані з російською культурою. Зокрема, артист вчить жителів своєї країни деяких слів, що стануть їм у нагоді під час відвідин Росії під час ЧС-2018 – таких як туалет (під час цього моменту показано, як президент РФ Путін сидить на унітазі), гол, чемпіон (автор вказує не плутати це слово з шампіньйоном) і борщ.


Одним із героїв кліпу на пісню Dva Vodka Spasiba став господар Кремля Володимир Путін

Проте, на його переконання, бельгійцям, перш за все, варто запам’ятати три слова російською мовою: "два", "горілка та "спасибі".

Крім того, Уос пояснив, як в Росії грають в футбол, а також виконав танець на Красній і Двірцевій площах.

Tom Waes – Dva Vodka: відео пісні про Росію очима бельгійця

Нагадаємо, 31 травня у столиці Бельгії Брюсселі відбулася акція, на якій європейців закликали бойкотувати російський Чемпіонат світу з футболу. Як підкреслювали організатори, Росія – країна-агресор, яка веде війну на Донбасі, окупувала Крим та є винною у збитті малайзійського "Боїнга 777".