Про особливу дату герцоги Сассекські нагадали прихильникам на офіційній інстаграм-сторінці. Подружжя зізналось, що не оминає увагою річницю заручин, адже тоді вони офіційно оголосили всім, що пара. Після цієї дати життя принца Гаррі та Меган Маркл дуже змінилось, тому пара поділилась знімками зі всіх знакових подій, які стались з ними після заручин.

Читайте також: Перша річниця весілля принца Гаррі і Меган Маркл: що змінилось у їхньому житті після одруження

"У цей день два роки тому: 27 листопада 2017 року принц Гаррі та Меган Маркл оголосили звістку про свою заручини, а згодом стали їхніми королівськими величностями герцогом і герцогинею Сассекськими! З того часу вони відсвяткували першу річницю свого весілля і народження свого сина Арчі", – йдеться в офіційному повідомленні.

Цікаво, що у дописі принц Гаррі та Меган Маркл опублікували ексклюзивне фото з весілля. На кадрі взірцева пара відпочиває у перерві між весільною зйомкою, а герцогиня від реготу забула про ідеальну поставу.

Королівське весілля принца Гаррі та Меган Маркл
Королівське весілля принца Гаррі та Меган Маркл / Instagram / @sussexroyal

Знімки з весілля та першого виходу до преси з новонародженим сином Арчі були зроблені в улюблених чорно-білих тонах пари. І тільки фото із заручин принц Гаррі та Меган Маркл символічно подали в кольорі. Світлина стрімко заполонила мережу, а допис королівського подружжя зібрав понад 350 тисяч вподобань.

Принц Гаррі та Меган Маркл в день заручин
Принц Гаррі та Меган Маркл в день оголошення про заручини / Instagram / @sussexroyal

Герцоги Сассекські з сином Арчі
Герцоги Сассекські з сином Арчі / Instagram / @sussexroyal