У січні 2019 року при розмові з британкою син герцогів Кембриджських під час прогулянки представився їй не Джорджем, а Арчі. Це неабияк здивувало британку, однак вона не надала цьому великого значення, адже, за її словами, "діти часто вигадують собі різні імена".

Читайте також: Принц Джордж здивував британку, назвавши себе Арчі

І лише після того, як Меган Маркл народила первістка, а пізніше вони з принцом Гаррі оголосили ім'я, яким назвали сина, стало зрозуміло, чому 5-річний хлопчик назвав себе саме Арчі.

Ймовірно, герцоги Сассекські одразу знали, яке ім'я дадуть первістку, і розповіли про це іншим членам королівської родини. А ті в свою чергу обговорювали його у колі сім'ї, тому принц Джордж почув ім'я Арчі, але не знав, де йому правильно його використовувати.

Що відомо про пологи Меган Маркл? Вранці 6 травня у герцогині Сассекської розпочалися пологи. Близько обіду представники королівської сім'ї повідомили, що о 5:26 зранку Меган Маркл народила хлопчика. Вага первістка становила 3,26 кілограма. Через два дні після пологів Меган і Гаррі вийшли до журналістів у St George's Hall, що у Віндзорському замку та дали перше інтерв'ю, у якому розповіли про сина, однак ім'я вирішили не розголошувати. А через кілька годин після появи заявили, що назвали хлопчика Арчі Харрісон Маунтбаттен-Віндзор.